бірінші сөре мен екінші сөреде кітап саны бірдей. 18 кітапты бірінші сөреден алып, екінші

сөреге қойғанда, ондағы кітап саны бірінші сөредегі кітап санынан 3 есе артық болды. Алғашқыда кітап саны қанша болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Виктория.
X-алғашқыда әр кітап сөресіндегі кітап саны 
(x-18)*3=x+18
3x-54=x+18
2x=72
x=36