Довжина прямокутника 7/20м,а ширина на 1/8м менша.Знайди ширину прямокутника і його периметр.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумашова Алина.

Ответ:

Р = 1, 15 (м)

Пошаговое объяснение:

длина = 7/20 = 0,35 (м)

ширина = 7/20-1/8 = 0,35 - 0,125 = 0,225 (м)

Р = 2 *(0,35 + 0,225) = 2 * 0,575 = 1,15 (м)