Площа басейну річки Прут дорівнює 27 500 км, що становить близь- ко 18 % площі басейну річки

Тиса. Знайдіть площу басейну Тиси.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.
  1. 27500*100:18=152777.8 кВ.м.
  2. площа річки Тиси =152777.8 кВ.км.
Отвечает Гайсанов Ахмед.

Ответ:

152777,(7)

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию

\frac{27500}{S} =\frac{18}{100}

получаем

S=152777,(7)