на підприємстві з виготовлення м'ясної продукції за три дні використали 629 кг солі.За перший і

другий день використали 384 кг солі, за другий і третій день -484 кг. Яку масу солі використовували кожен день окремо ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Жека.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

629 - 384=245 кг солі використали за третій день

484 - 245=239 кг солі використали за другий день

629- 245 - 239=145 кг використали за перший день