Розв'яжіть рівняння:-0,12x=2,4; Знайдіть значення виразу: (-5,16+2,3*(1,1)):(-15,38)-0,9


Ответы на вопрос

Отвечает Gulpa Viktoriya.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-0,12x=2,4; x=240/(-12)=-20

(-5,16+2,3·1,1)÷(-15,38)-0,9=(-516/100 +23/10 ·11/10)·(-100/1538)-0,9=(-516+253)/100 ·(-100/1538) -0,9=-263/100 ·(-100/1538) -9/10=1315/7690 -6921/7690=-5606/7690=-2803/3845