Помогите: Спростити вираз:8,18+а+(-5,8)+(-3,19)+5,8 і знайдіть його значення, якщо а= 2 цілі 3

,7-мих

Ответы на вопрос

Отвечает Suleimenov Aset.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8,18+а+(-5,8)+(-3,19)+5,8 = 4.99+a

a=2\frac{3}{7}

4.99+2\frac{3}{7} =\frac{499}{100} +\frac{17}{7} =\frac{3493+1700}{700} =\frac{5193}{700} =7\frac{293}{700}