З урни, що містить 4 чорні і 6 білих куль, навмання і послідовно дістають по одній кульці до появи

першої білої кулі. Знайдіть ймовірність того, що необхідно буде діставати четверту кулю, якщо вибірка проводиться: а) з поверненням; б) без повернення. Срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Аристов Александр.

Ответ:

а) з поверненням ймовірність 1/3

б) без повернення 1/3

Пошаговое объяснение:

а) 6/9= 1/3

б)3/6 =1/3