з урни, яка містить 4 білих та 13 чорних кулі, перекладено дві кулі до урни, яка містить 11 білих

та 14 чорних кулі. Яка ймовірність витягнути білу кулю з другої урни після такого перекладання?

Ответы на вопрос

Отвечает Харин Роман.

Из первой урны вытянули 2*4/(4+13)= 8/17 белого шара,

и переложили во вторую урну.

Там стало 11 и 8/17 =195/17  белых шара из (11+14+2) = 27

Вероятность вытянуть белый шар равна

P= 195/(17*27) = 65/153