Три однакові на вигляд урни мають такий склад кульок: в першій -20 білих,в другій 10 білих і в

третій 10 чорних.Із взятої навмання урни взяли навмання білу кульку.Знайти ймовірність того,що ця кулька взята з першої урни.

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

20/40=2/4=1/2=0.5

Пошаговое объяснение:

.........