Егер шаршанын кабырғасын 12 ге арттырса, онда шаршынын ауданы 528см²ка артады.шаршынын перимерин

есептениз​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

(x + 12) {}^{2}  = x {}^{2}  = 528

Пошаговое объяснение:

1)

x {}^{2}  + 24x + 144 = x {}^{2}  + 528

2)

24x + 144 = 528

3)

24x = 52 8- 144

4)

24 x = 384

x = 16

p = 16 \times 4 = 64

4 бұл шаршының кабыргаларыны

жауап менікы емес

дурыс болмаса кешір