Егер шаршының қабырғасын 7см ге арттырса, онда оның ауданы 301 см ге артады. шаршының периметрін

есепте.

Ответы на вопрос

Отвечает Лимонов Игорь.

 s = {a}^{2}

(a + 7)^{2}  = s + 301

 {a}^{2}  + 14a + 49 =  {a}^{2}  + 301
14a=252
a=252:14=18см
p=4a=4•18см=72см