Егерде шаршынын кабыргасын 17ге кемітсе ,онда шаршынын ауданы 119смквадратқа кемиді.Шаршынын

периметрін тап​

Ответы на вопрос

Отвечает Миначева Ригина.

Ответ:

Бастапқы шаршының қабырға өлшемі 12 см

7 см қысқартқан соң 5см

Яғни, есептеп қарасақ, 144-25=119

Сонда, бастапқы шаршының,периметрі 12*4=48см

Ал соңғы шаршының периметрі 5*4=20см