Маса курки 2кг а гуски 3кг ,яку масу мають 4 курки і гуска ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Діма.

Ответ:

1) 2*4=8(кг)-маса курок

2)8+3=11 (кг)- 3 курки и гуска

Ответ: 11кг