Задача.маса гуски 5 кг 720 г , курки на 3кг 345 г менша ніж маса гуски маса індика на 4 кг 390 г

більша ніж маса гуски й курки разом яка маса курки , гуски та індика разом

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Людмила.

 

1)5720-3345=2375(г)-мас курки

2)5720+2375=8095(Г)-МАСА ГУСКИ Й КУРКИ РАЗОМ

3)8095+4390=12485(г)-маса індика

4)8095+12485=20580(г)

Відповідь:20 кг 580 г

 

або

1)5 кг 720 г-3 кг 345 г=2 кг 375 г
і так дальше