Чему равно значение выражения: 3(6а-9b)-4(2a-3b), если 3b-2a=1,4


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Андрей.

Ответ:

6a - 27b - 5,6 = 0

Пошаговое объяснение:

3(6а-9b)-4(2a-3b) = 0

6a - 27b - 4 (3b - 2a) = 0     Так як 3b-2a = 1,4, то підставляємо у рівняння

6a - 27b - 4 (1,4) = 0

6a - 27b - 5,6 = 0    

Тут нічого не годин відняти і скоротити, тому лишаємо так