швидкість польоту горобця 100 км/год. швидкість польоту ластівки складається 60% швидкості горобця,

а швидкість хруща складає на одну шосту швидкості ластівки. знайди швидкість хруща.

Ответы на вопрос

Отвечает Кухарчик Дима.

Ответ:

10 км/год

Пошаговое объяснение:

60% вiд 100=100÷100·60=60 - швидкiсть ластiвки

1/6 вiд 60=60÷6·1=10