Власна швидкість буксира 20 км /год,а швидкість течії ріки 3 км/год.визнач швидкість руху буксира

за течією та проти течії,шлях пройдений буксира за течією ріки за 3 год,шлях пройдений буксира проти течії за 5 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

За 3 год за течією - 23 км/год проплив 69 км. За 5 год проти - 17 км/год проплив 85 км.

Пошаговое объяснение:

20+3=23(км/год) - швидкість всього;

23*3=69(км) - за 3 год;

20-3=17(км/год) - швидкість проти течії;

17*5=85(км) - за 5 год.

Можно как лучший ответ пж.

Почти статус заработал, еще 2 коронки.