Швидкість катера проти течії 37,8 км/год, а власна швидкість катера 39,6 км/год. Знайди швидкість

катера за течією​

Ответы на вопрос

Отвечает Ешелькина Даша.

Ответ:

41,4

Пошаговое объяснение:

1)39,6-37,8=1,8(км/год)швидкість течії

2)39,6+1,8=41,4(км/год)швидкість катера за течією