Мама купила 4 кг яблук і 3 кг груш, заплативши за всю покупку 70 грн. Яка ціна яблук, якщо

відомо, що вони коштують на 3,5 грн. менше, ніжгруші?8,5 грн12 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Петерс Анна.
1 кг яблук = х
1 кг груш = х+3,5
всього = 70 грн.
тобто
4х+3*(х+3,5)=70
4х+3х+10,5=70
7х=59,5
х=8,5
Відповідь: 8,5 грн