велосипедист подолав відстань між двома містами за 2 години, а пішохід-за 6 годин. Знайти

їхні швидкості, якщо, швидкість пішохода на 8 км/год менша, ніж швидкість велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Жексимбаев Жанат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість пішохода - х км/ год, тоді швидкість велосипедиста

(х+8) км/год, за 2 години велосипедист подолав відстань 2(х+8), а пішоход за 6 годин - 6х. Складемо рівняння:

2(х+8)= 6х

2х+16= 6х

-4х= -16

х= 16 : 4

х= 4 км/год швидкість пішохода

х+8= 4+8= 12 км/год швидкість велосипедиста