Задача на уравнение решите пж Велосипедист подолав відстань між 2 містами за 2 год, а пішохід за 6

год. Знайдіть швидкість велосипедиста та швидкість пішохода, якщо швидкість пішохода на 8 км/год менше від швидкості велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанов Данил.


Пусть х (км/ч) - скорость пешехода, тогда х + 8 (км/ч) - скорость велосипедиста. Уравнение:
 х * 6 = (х + 8) * 2
6х = 2х + 16
6х - 2х = 16
4х = 16
х = 16 : 4
х = 4 (км/ч) - скорость пешехода
4 + 8 = 12 (км/ч) - скорость велосипедиста
Вiдповiдь: 12 км/год та 4 км/год.

Проверка:
4 * 6 = 12 * 2 = 24 (км) - расстояние между городами