Сума довжини та ширини прямокутника дорівнює 12 дм, причому ширина на 3,2 дм менша від довжини.

Обчисліть площупрямокутнику​

Ответы на вопрос

Отвечает Миклина Соня.

х - длина

х-3,2 - ширина

х+(х-3,2)=12

х+х-3,2=12

2х=12-3,2

2х=8,8

х=8,8:2

х=4,4 дм - длина

4,4-3,2=1,2 дм - ширина

4,4*1,2=5,28 дм² - площадь