На одній автостоянці було в 2 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 24 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Черемекало Арсен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество машин на 1-й автостоянке.

2x-24=x+24

x=24+24=48 - исходное количество машин на 1-й автостоянке.

2·48=96 - исходное количество машин на 2-й автостоянке.