Восени працьовиті зайці викопали зі свого городу 170кг овочів:моркви та капусти.Моркви зібрали

115кг .Скільки кг капусти запасли на зиму трудолюбиві зайці?

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Софья.

Ответ:

55кг

Пошаговое объяснение:

170-115=55 кг капусти

Отвечает Слепнева Катя.

Ответ:

55кг

Пошаговое объяснение:

170-115=55(кг) - зайцы запасли капусты