Помогите пожалуйста решить задачу- У куховарки було 320 кг овочів. Картоплі й моркви разом було 190

кг. Моркви і капусти- 170кг. Скільки окремо картоплі, моркви і капусти було в куховарки?

Ответы на вопрос

Отвечает Цейкало Даша.

320-190=130 кг капусты
170-130=40 кг моркови
190-40=150 кг картошки