У куховарки було 320кг овочів. Картоплі й моркви разом було 190кг. Моркви і капусти 170кг.Скільки

окремо картоплі,моркви і капусти було в куховарки?

Ответы на вопрос

Отвечает Куанышнияз Биржан.
320-190=130 (кг) - капусты
320-170=150 (кг) - картофеля
320-(130+150)=40 (кг) - моркови
Отвечает Дальникова Мария.
320-190=130 кг- моркви
190-130=60 кг-картоплі
170-130=40 кг-капусти