Ширина прямокутної ділянки 30 метрів а довжина у 3 рази більша. Найди площу ділянки​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергейченко Арина.

Ответ:2700

Пошаговое объяснение:

30×3=90(довжина)

S=30×90=2700