В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38

апельсинів, а з другого – 14, то в другому залишилося на 78 апельсинів менше, ніж у першому. Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Илья.
Було у другому ящику х
було у першому ящику 7х
стало у першому 7х-38
стало у другому х-14
стала різниця 78
складемо рівняння
(7х-38)-(х-14)=78
7х-38-х+14=78
7х-х=78+38-14
6х=102
х=102:6
х=17 було у другому ящику
17*7=119 було у першому ящику