Масса першого ящика з печивом становить 11,7кг-це на 3,8кг менше за Массу другого ящика,а маса

третього-в 1,9 раза більша від маси другого ящика.Яка маса трьох ящиків з печивом разом? Срочно даю 15 баллов !!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Александр.

Ответ:

1) 11,7 + 3,8 = 15,5(кг) - маса 2 ящика

2) 15,5 • 1,9 = 29,45(кг) - маса 3 ящика

3) 11,7 + 29,45 + 15,5 = 56,65(кг)

Відповідь: маса 3 ящиків разом 56,65 кг