Розв'яжи задачу. Маса першого ящика з цукерками становить 11,7 кг — це на 5,4 кг менше за масу

другого ящика, а маса третього — в 1,9 раза більша від маси другого ящика. Яка маса трьох ящиків з цукерками разом? СГСИ СРОЧНО!!!!!!! 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Багова Элеонора.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 11.7 - 5.4 = 6.3  (кг) - масса 2 ящика

2) 6.3 * 1.9  = 11.97 (кг) - масса 3 ящика

3) 11.7 + 6.3 + 11.97 = 29.97 (кг) - масса всех ящиков