за два дні продолали 80 м полотна . Першого дня 60% всього полотна .На скікі метрів полотна більше

продолали полотна першого дня ніж другого ( у відповідь вказує лише число без одиниць)​

Ответы на вопрос

Отвечает Migush Slavik.

Ответ: 16

Пошаговое объяснение:

80 *60% :100%= 48 м першого дня

80 - 48 = 32 м другого дня

48- 32= 16 м на стільки метрів полотна більше продолали першого дня ніж другого

Отвечает Немирівська Танюша.

На 16 метров больше продали в первый день