Знайдіть п'ятий член арифметичної прогресії (bn) , якщо b3=20, b4=10 Пж пж пж срочнооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Вележева Алиса.

q = b₄/b₃ = 10/20 = 0,5

b₅ = b₄*q = 10*0,5 = 5