До магазину завезли 425кг картоплі, яку було продано за 2дні ,причому за 1день продали в 4 рази

більше картоплі, ніж за другий. Скільки картоплі продали за другий день​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

х+4х=425

5х=425

х=85-за 1 день

85*4=340- за 2 день

Пошаговое объяснение: