Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіка функції з осями координат у=18-

1/3 х

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аня.

Ответ:

(0;18) - точка пересечения с осью Оу

(54;0) - точка пересечения с осью Ох

Пошаговое объяснение:

у=18-(1/3)х

  • при х=0, у =18-(1/3)*0=18-0=18
  • при у=0, 0=18-(1/3)*х или 18=(1/3)*х, или х=18*3=54