довжина дороги між містами дорівнює 85 км. першого дня засфальтували 14% дороги. скільки кілометрів

дороги залишилось засфальтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Длина дороги - 85 км (100%)

Заасфальтировано - 14%

Осталось заасфальтировать - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 100% - 14% = 86% - оставшаяся часть дороги;

2) 85 · 0,86 = 73,1 км - осталось заасфальтировать (86%).

Ответ: 73,1 км (73 км 100 м).

Отвечает Золотаренко Антон.

Ответ:

Залишилось засфальтувати 73,1 км

Пошаговое объяснение:

1)85 км - 100%

x км - 14%

x=85*14/100

x= 119/10=11,9

2) 85 - 11,9 = 73,1 км