1. При каких значениях х дробь не имеет смысла: 2 балла x + 1(х – 3)(х – 2) срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Асланов Рафо.

Відповідь:

ОДЗ: х не може = 3; 2

Покрокове пояснення:

х не може = 3, бо тоді в знаменнику (х-3)(х-2) буде (3-3)(3-2)=1 ; тоді знаменник 1 ми не пишемо, і виходить просто х+1 =3+1 =4

х не може бути 2, бо тоді (2-3)(2-2)= -1, тоді буде просто -4