Якої найменшої довжини слід зробити заготовку, щоб ії можна було розрізати на пластинки завдовжки

16см, так і 24см без втрат матеріалу? Напишите пожалуйста подробные действия!

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Мария.

Відповідь:36*5=180

45*4=180

60*3=180

Покрокове пояснення: