Якої найменшої довжини повинна бути дошка,щоб її можна було розрізати без втрат на рівні частини

завдовжки як 72 см,такі 96 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Илья.
72=2*2*2*3*3
96=2*2*2*2*2*3
НОК(72,96)=2*2*2*2*2*3*3=288
відповідь: 288 см