2) Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8 см і становить 40 % довжини, а ширина становить 60

% довжини. Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайратов Елжан.

Пошаговое объяснение:

1)8:40•100=20см довжини

2)20:100•60=12 см ширина

2)8•12•20=1920см³ об'єм паралелепіпеду

Отвечает Бадритдинов Рустам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8 * 100% : 40%=20 см довжина

20 * 60% : 100%= 12 см ширина

Об'єм прямокутного паралелепіпеда V= a*b*h= 20 * 12 * 8= 1920 cм3