2. Відстань між двома станціями електропотяг проходить за 1.2 год. Через ремонт колії він зменшив

свою швидкість на 10км Год і пройшов цю саму відстань за 1,5 год. Знайдітьпочаткову швидкість електропотяга.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучмина Оля.

Пусть х км/ч - первоначальная скорость поезда, тогда (х - 10) км/ч - уменьшенная скорость поезда. Уравнение:

(х - 10) · 1,5 = х · 1,2

1,5х - 15 = 1,2х

1,5х - 1,2х = 15

0,3х = 15

х = 15 : 0,3

х = 50

Вiдповiдь: 50 км/год - початкова швидкість електропотяга.

Проверка:

50 · 1,2 = (50 - 10) · 1,5

60 = 40 · 1,5

60 = 60 (км) - расстояние между станциями