Від валізничного вокзала одночасно вирушили в протележному напрямку два електропотяги. За 5 год

відстань між ними становила 910км швидкість руху одному з електропотяга 87км/год. Знайдіть швидкість руху іншого електропотяга .

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5*87=435 (км)

2)910-435=475 (км)

3)475/5=95 (км/год)