Відстань між двома містами дорівнює 300 км. Одночасно назустріч один одному із даних міст виїхали

два автомобілі й зустрілися через 2 години. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10 км/год менша, ніж швидкість іншого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушакова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість одного автомобіля - х км/год , через 2 години він подолає відстань -2х км, а другий подолає відстань 2(х-10) км

Складемо рівняння:

2х + 2(х-10)= 300

2х + 2х- 20= 300

4х-20= 300

4х= 320

х= 80 км/год швідкість одного автомобіля

х-10=80 - 10 = 70 км/год швідкість другого автомобіля