СРОЧНОСума двох чисел дорівнює 65 відомо що один з них на 15 більше за інші. Знайти ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Семикина Елизавета.

Ответ:

перше число - 25 друге число - 40

Пошаговое объяснение:

Нехай перше невідоме число дорівнює x, тоді друге x+15. Звідси отримуємо рівняння:

x+x+15=65 2x=50 x=25

Отже, x1=25, а x2=25+15=40

Для впевненості можемо перевірити відповідь:

40+25=65

Усе вірно!