4. Одна шоколадка дорожче за одну пачку соку на 5 грн 20 Копійок. За 8 шоколадок заплатили

стільки ж, як за 12 пачок соку.Скільки коштує одна шоколадка та одна пачка соку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

Відповідь:15,6грн; 10,4грн.

Покрокове пояснення:

Пачка соку - х грн.

Шоколадка. - (х+5,2)грн.

12х=8(х+5,2)

12х=8х+41,6

12х-8х=41,6

4х=41,6

х=10,4 грн. Коштує пачка соку

Х+5,2=10,4+5,2=15,6 коштує шоколадка