За 2,6 годин теплохід проплив 70,72 км за течією річки. Скільки кілометрів проплеве теплохід за 0,6

год проти течії річки, якщо швидкість течії дорівнює 2,3 км/год. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Антон.

Ответ:13,56 км

Пошаговое объяснение: 70,72/2,6=27,2 км/год (за течією)

27,2-4,6=22,6 км/год (проти течії)

22,6*0,6=13,56 км