розгорнутий кут подилений внутрiшнiм променем на два кути, один з яких на 20°бильше за iнший.

знайдить мiри отриманых кутiв​

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Катя.

Відповідь:

Нехай перший кут дорівнює х, тоді другий - х+20

х+(х+20)=180

2х+20=180

2х=180-20

2х=160

х=80

Маємо: перший кут дорівнює х = 80°, другий х+20 = 80+20 = 100°

Покрокове пояснення: