Теплохід пройшов 74,58км за течією,і 131,85 проти.скільки часу теплохід був у дорозі,якщо його

власна швидкість дорівнює 31,6км/год,а швидкість течії 2,3км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Дагаев Максим.

Ответ:

1) 31,6 + 2,3 = 33,9 (км/год) швидкiсть за течiсю рiчки

2) 31,6 - 2,3 = 29,3 (км/год) швидкiсть проти течii

3) 74, 58 : 33,9 = 2,2 (часа) -теплохiд пройшов за течiсю рiчки

4) 131, 85 : 29,3 = 4,5 (часа) - теплохiд пройшов gроти течii рiчки

5) 2,2 + 4,5 = 6,7 (часа) теплохiд був у дорози

Ответ: 6,7 часа теплохiд був у дорози