Теплохід пройшов 74,58 км за течією річки і 131,85 км проти течії. Скільки часу теплохід був у

дорозі , якщо його власна швидкість дорівнює 31,6 км/год а швидкість течії -- 2,3 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Агзамов Алишер.
1) 31,6 + 2,3 = 33,9 (км/год) швидкiсть за течiсю рiчки
2) 31,6 - 2,3 = 29,3 (км/год) швидкiсть проти течii
3) 74, 58 : 33,9 = 2,2 (часа) -теплохiд пройшов за течiсю рiчки
4) 131, 85 : 29,3 = 4,5 (часа) - теплохiд пройшов gроти течii рiчки
5) 2,2 + 4,5 = 6,7 (часа)  теплохiд був у дорози
Ответ: 6,7 часа теплохiд був у дорози