Знайдіть весь шлях, якщо 0,25 його становить 1,6 км, Знайдіть 0,125 від 40 га;Знайдіть значення

виразу:(0,084 * 4.8 -0.2132: 6,5 +0.0296):0,625​

Ответы на вопрос

Отвечает Синяков Глеб.

Пошаговое объяснение:

1) 1,6*4=6.4

2) 40:8= 5 га

3)

1. 0,084*4,8=0,4032

2. 0,2132:6,5=0,0328

3. 0,4032-0,0328+0,0296=0,4

4. 0,4:0,625=0,64