Задача. Із двох міст, відстань між якими 250 км, виїхали назустріч один одному два мотоциклісти.

Швидкість одного з них на 5км/год менша за швидкість іншого. Знайти швидкість кожного мотоцикліста, якщо вони зустрілись через 2 години після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Zhovcak Victor.

Ответ:

60;65

Пошаговое объяснение:

2Х+ (х+5)2=250

4 х=250-10

Х=60-швидкість одного

60+5=65- швидкість другого